Ülkenin Ayısı Bile Dertli! Uludağ’da Uykusuz Dolaşan Ayıya Gelen Yorumlar Hepinizi Çok Güldürecek

Biliyorsunuz ki Türkiye’nin gündemi her zaman kalabalık. Hemen hemen her gün bir sürü olay gündemimize damga vuruyor. Akşam baktığımız haber sabah eskiyor. Bu aralar Türkiye gündeminin yavaş yavaş İsviçre gündemine çeviren olaylar da olmuyor değil. Evet, uyuyamayan ayıdan bahsediyoruz. İşte o ayı ve ailesi yine görüntülendi. Kullanıcılar ‘yeter artık uyuyun’ kıvamında tepkiler vermekte gecikmedi.

Türkiye yavaş yavaş kış aylarının mevsim normallerini yaşamaya başladı. Kasım ayının sonuna doğru yaklaşırken ülkenin çoğu yeri yağmur, kar, fırtına ve soğuk hava dalgasının etkisinde.

Kış turizmi deyince ilk akla gelen yer olan Uludağ’dan kar manzaraları gelmeye başladı bile. Ancak bugünlerde Uludağ sadece kar fotoğraflarıyla değil uyuyamayan ayılarıyla da sosyal medyanın gündeminde.

Geçtiğimiz günlerde Uludağ’da bir ayının kış uykusuna yatmayıp Uludağ’da dolaştığı fark edildi. Uyuyamayan ayının görüntüleri sosyal medyaya düşünce adeta bir goygoy malzemesi oldu.

Aynı ayıyı bir keresinde de arkadaşlarıyla gezerken gördük. Evet, bir dertleri var ki uyuyamıyorlardı. Belki de “ayı pençeleme” oyunu da uyku getirmiyordu.

Geçtiğimiz akşam da kış uykusuna bir türlü yatamayan meşhur ayı ve ailesinin Bursa’daki kuvvetli lodos sebebiyle uyuyamadığı haberini aldık. Uykunun pençesine düşmeyen ayının goygoyun pençesine nasıl düştüğünü gelin hep birlikte görelim:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20. Gündemi İsviçre moduna sokan bu uykusuz ayı olayına siz ne diyorsunuz? Buyrun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x