Rol arkadaşıyla kol kola görüntülenmişti! Hayal Köseoğlu’dan Burak Sevinç açıklaması

‘Aşk-ı Memnu’, ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Ufak Tefek Cinayetler’, ‘7. Koğuştaki Mucize’, ‘Mahkum’ ve ‘Mucize Doktor’ gibi yapımlarda yer alan Hayal Köseoğlu, önceki gün Beyoğlu’nda bir otelde gerçekleşen ödül törenine katıldı.

“OYUNCU OLMASAM TERAPİST OLURDUM”

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan 31 yaşındaki oyuncu, terapiste gittiğini açıkladı.

Konuşma terapisine gidiyorum. Bir sürü insan gidiyor. Dört sene oldu, pandemiden sonra hemen başladım. Bazı şeylerin yoğun ve stresli gitmesinden dolayı, bu durumların da çözümlenmesi gerektiğinden dolayı insanların terapiye gitmesini doğru buluyorum. Herhalde hayatımın sonuna kadar gideceğim. Ayda bir ya da iki kez gidiyorum. Oyuncu olmasam terapist olurdum bence. İnsan psikolojisi bizim de işimiz neticede. Hep bana mantıklı gelmiştir bu terapi olayı. Ergenlikten beri gidiyorum. Kariyerim için de gider konuşurum.

“YENİ PROJE GELİNCE TERAPİSTİME SORUYORUM”

Meslektaşı Hazal Kaya’nın ‘astrolog’ açıklamalarının hatırlatılması üzerine Hayal Köseoğlu, “Proje değerlendirmesini terapistime soruyorum. Yengem astrolog, ona da soruyorum. Mesela bir karakter oynayacağım; bu karakterin detaylarına dair terapistimle konuşup, o karakteri daha iyi anlamaya çalışıyorum” diyerek güldü.

“DÜĞÜN TARİHİNİ ASTROLOĞUMLA BELİRLEDİK”

Takıntıları ve batıl inançları olduğunu dile getiren Hazal Kaya, “Sirkeyle yıkanıp, sirkeyle temizlik yaparım. Adaçayı yakarım, astroloğuma sormadan adım atmam, imza atmam. Düğün için ben ve astroloğum ‘6 Şubat Çarşamba şahane bir gün’ dedik. Tarihi öyle belirledik” ifadelerini kullanmıştı.

“BİR SÜRÜ ARKADAŞIMLA KOL KOLA YÜRÜYORUM”

Hudutsuz Sevda’nın Damla Leto’su, geçtiğimiz haftalarda rol arkadaşı Burak Sevinç’le görüntülenmesi hakkında konuştu.

Yanlış anlaşılacak bir şey yok. Kol kola yürüyorduk sadece. Bir sürü arkadaşımla kol kola yürüyorum. ‘Dizi aşkı’ diye bir şey yok. Aşk değil, yanlış anlaşılma bence.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x