Rasim Ozan Kütahyalı’dan “Fatih Terim Fonu” Açıklamaları: “Terim Paraları Ödesin”

Birçok futbolcunun dahil olduğu dolandırıcılık skandalı ülke gündemini sarsmaya devam ediyor. Yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı, ‘Fatih Terim Fonu’ hakkında Twitter (X) hesabından açıklamalar yaptı. Kütahyalı’nın gündem hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Fatih Terim’e yakın olan bankacı Seçil Erzan’ın kurduğu “Fatih Terim Fonu” ülke gündemine bomba gibi düştü.

Türkiye, futboldaki bu “dolandırıcılık” skandalını konuşurken, yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı da tartışmalara katıldı.

Kendisine “Fatih Terim’i kayırıyorsun” diyenlere: “Sadece ben değil devlet de Terim’i kayırıyor” yanıtını veren Kütahyalı, konu hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Yaşanan olayları futbol takımları üzerinden yorumlamanın yanlış olduğunu söyleyen Rasim Ozan, “Olaya GS-FB rekabeti gözüyle bakmayın. Emre Belözoğlu ile Fatih Terim akraba yahu!”

Gazeteci Fatih Altaylı hakkında,”Fatih Terim’e düşmandır” diyen Kütahyalı, Terim hakkında “kendi bildiklerini” anlatmayacağını söyledi.

Bir kullanıcının kendisine, “Senin öncelikli görevin futboldaki ‘Terimist’ vesayeti ortadan kaldırmaktır” demesi üzerine Rasim Ozan: “Yok öyle bir vesayet!”

Dolandırıcılık olayında ismi geçen eski futbolcular Semih Kaya ve Ayhan Akman’a soruşturma açıldığını belirten Rasim Ozan, “Devlet Fatih Terim’i kayırıyor. Çünkü ismi büyük” ifadelerini kullandı.

Rasim Ozan Kütahyalı, bu olayın tek bir şekilde çözüleceğini iddia etti: “Fatih Terim dolandırılan kişilere parayı ödemeli ki olay tatlıya bağlansın”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x