Britney Spears, Colin Farrell ile ilişkisini itiraf etti

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, kariyerinden çok, özel hayatıyla dikkat çeken isimlerden. Ailesiyle, özellikle de babasıyla karşı karşıya kaldığı vasilik davasından, yaşadığı ilişkilere kadar hep sansasyonel bir isim oldu. Nihayet 2021 sonunda 13 yıl süren babasının vasiliğinden kurtulunca da yaşadıklarını şeffaf bir şekilde kaleme aldı.

Kitap çıkmadan önce pek çok kişiyi tedirgin etmişti. Özellikle de Justin Timberlake’i… Ancak kitaptan sızan son bilgilere göre Colin Farrell’ı da rahatsız edebilecek anılar yer alıyor.

24 Ekim’de raflarda yerini alması beklenen “The Woman in Me” adlı kitapta zamanında magazin basınının ilgi gösterdiği Spears’ın Colin Farrell ile olan ilişkisine de değiniliyor.

FARREL: “TATLI BİR KIZ”

Ünlü pop yıldızı, Justin Timberlake’ten ayrıldıktan sonra Farrell ile bir süre birlikte görünmüştü. O dönemde Farrell ilişkide olup olmadıkları sorulduğunda, “Tatlı, tatlı bir kız. Hiçbir şey yok; sadece arkadaşız” diye cevap vermişti.

Ancak gerçekler şimdi ortaya çıkıyor. Spears’ın anılarında yazdıklarına göre; 2002 yılında bir arkadaşı tarafından Farrell ile tanıştırıldı. Ünlü oyuncu o sırada 2003 yapımı gerilim filmi “SWAT”ı çekiyordu.

Spears, ilişkilerini anlatırken şu ifadeleri kullanıyor: “Her yerdeydik, o kadar tutkuyla boğuşuyorduk ki sokak kavgasındaymışız gibiydi.”

Britney Spears, Farrell’dan önce 1999’dan 2002’ye kadar Justin Timberlake ile birlikteydi. Spears, Timberlake’in mesaj yoluyla ayrıldığını iddia etti. Bir süre sonra da Farrell ve Spears kırmızı halıda el ele tutuşurken görüntülendi, ancak şarkıcı Timberlake ile ilişkisinden sonra hâlâ iyileşmekte olduğunu itiraf etti:

“Kendimi bunun çok da önemli olmadığına, sadece eğlendiğimize, savunmasız olduğuma ikna etmeye çalıştım. Henüz Justin’i bitirmedim.”

Bu sözlere rağmen Spears kısa bir an için de olsa Colin Farrell ile bir şeyler olabileceğini düşündüğünü de ekledi.

SIZAN ANILAR ŞİMDİDEN OLAY OLDU

Geçtiğimiz günlerde de Spears’ın anı kitabında yer aldığı iddia edilen bir Timberlake bölümü gündeme bomba gibi düşmüştü.

Spears, Timberlake ile ilişkisini anlatırken bir de kürtaj itirafında bulunuyor. Ünlü şarkıcı anılarında “Bu bir sürprizdi ama benim için bir trajedi değildi. Justin’i çok sevdim. Bir gün hep birlikte bir aile olacağımızı umuyordum. Bu beklediğimden çok daha erken olacaktı. Ancak Justin kesinlikle hamilelikten memnun değildi. Bebek sahibi olmaya hazır olmadığımızı, çok genç olduğumuzu söyledi” şeklinde yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x