AOC, Çin’de 4K ofis monitörünü tanıttı

AOC, uygun fiyatlı ve güvenilir monitörleriyle tanınan, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına hitap eden bir tüketici elektroniği markasıdır. Ürünleri, kaliteleri ve uygun fiyatlarıyla, geniş bir müşteri yelpazesine hitap ediyor.

Bugün AOC, profesyoneller ve ofis kullanıcılarına yönelik yeni monitörünü U27N10R model numarasıyla piyasaya sürdü. Çin piyasasında 1599 yuan (yaklaşık 223 dolar) fiyatla tanıtılan bu monitörün özelliklerine bir göz atalım.

AOC U27N10R monitör, 3840×2160 piksel çözünürlüğe sahip 27 inçlik bir 4K IPS ekrana sahip. Ekran ayrıca 60Hz yenileme hızı ve HDR 400 desteğine sahip.

Monitör, grafik tasarım ve video düzenleme gibi renk hassasiyeti gerektiren işler için mükemmel renk doğruluğu ve gam kapsamıyla öne çıkıyor. %100 sRGB ve %95 DCI-P3 renk gamlarını kapsıyor ve ΔE<2 renk doğruluğuna sahip. Fabrikadan çıkmadan profesyonel renk kalibrasyonu yapılarak, renk doğruluğu sağlanıyor ve renk bozulmaları konusunda endişeler ortadan kaldırılıyor.

AOC, Çin’de 4K ofis monitörünü tanıttı

Tasarım açısından monitör, şık ve modern bir görünüm sunan üç taraflı dar çerçeveye sahip. Ayrıca, çift HDMI 2.0 portu, bir DP 1.4 portu, çift USB 3.2 Gen1 portu, bir 3.5mm ses jakı ve 65W güç teslimatını destekleyen tam özellikli bir USB-C portu gibi çeşitli bağlantı seçenekleriyle donatılmış. Bu, dış hard disklerden klavyelere kadar çeşitli cihazları bağlamak için yüksek derecede uyumluluk sunuyor ve düzenli bir çalışma alanı sağlıyor.

U27N10R, ergonomi açısından da kullanıcı dostu. Yükseklik ayarlanabilir ve dönebilen bir standa sahip olan monitör, kullanıcıların rahatlığı için ayarlanabilir. Ayrıca, uzun çalışma saatlerinde göz yorgunluğunu azaltmak için düşük mavi ışık ve titreşimsiz teknoloji özelliklerine sahip.

Monitör ayrıca, tek bir monitör, klavye ve fare kurulumu kullanarak farklı makineler arasında geçiş yapmayı sağlayan KVM anahtarı yeteneğine de sahip. Monitör, Çin’de JD.com üzerinden satın alınabilir.

Birkaç hafta önce AOC, 2K IPS panel ve yüksek 180Hz yenileme hızına sahip AOC Q27G10E ve 160Hz yenileme hızı ve QD-MiniLED panel teknolojisine sahip 4K oyun monitörü AOC U27G3XM’i tanıttı. AOC Q27G10E’nin fiyatı 3499 Yuan (yaklaşık 480 dolar).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x