Yalı Çapkınına Survivor’dan transfer

Melih Özkaya yeni rol alacağı dizide Akın rolünü canlandıracak. Daha önce 2018 yılında Acun’un programı olan ve reytingleri her geçen gün kıra kıra ilerleyen Survivor’a katılım sağlayan ve Gönüllüler takımında yer alan Melih Özkaya, televizyon kariyerine oyunculukla devam ediyor.

Özkaya daha önce Emanet dizisinde rol alan başarılı oyuncu, başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yer aldığı Yalı Çapkını’nın kadrosuna dahil olmaya hazırlanıyor.

MELİH ÖZKAYA KİMDİR?

Melih Özkaya, 1988 yılında İstanbul’da doğdu. 2011 yılında kamera önü eğitimi alarak oyunculuk kariyerine başlayan Özkaya, 2012 yılında Yer Gök Aşk adlı dizide üçüncü sezonda oynadı.

Çocuk yaşlardan itibaren beri sporla ilgilendiğini aktaran Melih Özkaya, bir süre amatör ve kısa vadeli çalışmalar yürüttükten sonra profesyonel olarak voleybol oynamaya yöneldi.

15 yıl boyunca voleybol oynayan Özkaya, İBB’de altyapıda oynamaya başlamıştır. 8 yıl süren profesyonel voleybol oyunculuğu kariyeriden sonra 2. Lig voleybol takımlarının formalarını giymeye başlayan Melih Özkaya, Tokat, Payas Belediye Spor, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve daha pek çok voleybol takımına dahil olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x