Gülşen’in avukatından CHP milletvekilliği ile ilgili açıklama

Şarkıcı Gülşen yine gündemin üst sıralarına çıktı. Önce sosyal medyada ardından mazı medya kuruluşlarının haberlerinde Gülşen’in CHP’den milletvekili adaylığı için teklif aldığı ve teklifi reddettiği ileri sürüldü.

Gülşen’in yurtdışında olduğu, Türkiye’ye dönüp dönmeme konusunda 14 Mayıs’ta yapılacak seçimleri beklediği ve mevcut iktidarın seçimleri kazanması halinde ülkesine dönmeyeceği ve/veya Türkiye’yi terk edeceği iddiaları yer almıştı.

İddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten Gülşen’in avukatı Emek Emre şu açıklamayı yaptı:

”Bu gerçek dışı iddianın dayanağı olarak da herhangi bir isim verilmeksizin ‘Gülşen’in avukatı açıkladı’ minvalinde bir temeli veya ispat kabiliyeti olmayan ifadelerle müvekkil Gülșen ötekileștirilmeye çalışılmıştır. Müvekkil herhangi bir siyasi partiden milletvekilliği teklifi almamıştır ve ülkesi Türkiye’de bulunmakta ve ikamet etmektedir. Gündem yaratma maksadıyla ortaya atılan bu gerçek dıșı iddia ve iddianın müsebbipleri hakkında yasal yollara başvurulacağını belirtir, müvekkil Gülşen’e dair herhangi bir yakınlığı yahut bilgisi olmayan şahıs ve kurumların ortaya attığı iddialara yetkili kişilerce tasdik edilmedikçe itibar edilmemesini istirham ederiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir